|
3 سال پیش
gameland.ir9

رئیس استودیوی آیرون گیت در مصاحبه جدید خود به ساخت بازی جدید Valheim توسط یک گروه کوچک نفره اشار

رئیس استودیوی آیرون گیت در مصاحبه جدید خود به ساخت بازی جدید Valheim توسط یک گروه کوچک نفره اشار

?رئیس استودیوی آیرون‌گیت در مصاحبه جدید خود به ساخت بازی جدیدValheimتوسط یک گروه کوچک و ۵ نفره اشاره کرده که با حد و اندازه‌های این بازی، دستاورد خیره کننده‌ای به نظر می‌رسد.

?️استودیویIron Gate ABاواخر ماه قبل نسخهEarly Accessبازی جهان باز و سبک بقای خود به نامValheimرا منتشر کرد و تقریباً بلافاصله مورد توجه منتقدین و مخاطبان قرار گرفت. بازخورد منتقدین نسبت به این بازی بسیار مثبت بوده و در این فاصله اندک، ۳ میلیون نسخه از آن به فروش رسیده است. مقیاس بزرگ، پیچیدگی و عمق مکانیکی دنیای بازی از جمله مواردی است بیشتر مورد تحسین مخاطبان قرار گرفته و زمانی‌که متوجه می‌شویم این بازی خوش ساخت توسط یک تیم بسیار کوچک ساخته شده، این موضوع بیشتر به چشم خواهد آمد.

?️هنریک تورنکویست از مؤسسین استودیویIron Gateدر مصاحبه اخیر خود باPC Gamerاعلام کرده که بازیValheimتوسط تیم کوچکی متشکل از تنها ۵ عضو طراحی و تولید شده است. با افزایش روز افزون محبوبیت این بازی بین مخاطبان و موفقیت فراتر از انتظار توسعه‌دهندگانIron Gate، این استودیو حالا تصمیم گرفته تا افراد بیشتری را به گروه خود جذب کرده و دامنه عملکرد خود را گسترش دهد.

?️بازی والهیم اولین‌بار در جریان رویدادPC Gaming Show معرفی شد. همان‌طور که اشاره شد، استودیوی آیرون گیت مسئولیت توسعه این بازی را برعهده داشته وانتشار آن توسط شرکت Coffee Stain انجام خواهد شد. Valheim گیمر را در نقش یک وایکینگ قرار می‌دهد؛ این بازی یک تجربه‌ی بقامحور و روگ‌لایک با حال‌وهوای وایکینگ‌ها است که می‌توانید در آن همراه‌با دوستان خود با انجام کارهای مختلف مثل خانه‌سازی، مبارزه با موجودات مختلف و بیشتر، برای بقا تلاش کنید.

...........................................................................

#‌valheim #‌steam #‌videogame #‌game #‌gamer #‌news #‌gamenews #‌online
#‌onlinegame #‌onlinegames #‌newgame #‌newgames #‌gameplay

#‌بازی_کامپیوتری #‌استیم #‌آنلاین #‌بازی_جدید #‌بازی_آنلاین #‌خبر #‌اخباربازی #‌اخبار #‌بازی #‌گیم #‌گیمر_ایرانی #‌گیمر #‌ویدیو #‌ویدئو #‌سرگرمی #‌والهایم #‌والهیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط