|
2 سال پیش
gameland.ir9

?? فلش بک به IP های فراموش شده ای که خط پررنگی از خود روی دیوار خاطراتمان به یادگاری کشیده اند، حسی

?? فلش بک به IP های فراموش شده ای که خط پررنگی از خود روی دیوار خاطراتمان به یادگاری کشیده اند، حسی

?? فلش‌بک به IP های فراموش‌شده‌ای که خط پررنگی از خود روی دیوار خاطراتمان به یادگاری کشیده‌اند، حسی می‌سازد که هم تلخ است هم شیرین. پرونده‌ی بعضی از اینبازی‌ها، با یک اثر ضعیف بسته شده است که به مراتب، این حس تلخ و شیرین را برجسته‌تر می‌کند. شروعی با وحشت میخکوب‌کننده، صعودی با اکشن بی‌امان و سقوطی ناامیدکننده، سه‌گانه‌ی بحران دایناسور (Dino Crisis) را در بالای این لیست جای می‌دهد.

?️بازی Dino Crisis 2 در سال 2000 برای کنسول افسانه‌ای PlayStation منتشر شد که عنوانی بسیار زیبا و بی‌نظیر بود که از نسخه اول نیز موفق‌تر عمل کرد و تحسین تمامی منتقدان و بازی‌بازان را در نسل پنجم به همراه داشت.

?️بازی Dino Crisis 2 در زمینه گرافیک و طراحی هنری به مانند بخش فنی عالی بود. محیط‌های بازی و مراحل آن به زیبایی هر چه تمام‌تر طراحی شده بودند و کاملا با حال و هوای بازی مطابقت داشتند. به واقع باید گفت تجربه اقای میکامی در ساخت شاهکار رزیدنت ایول بسیار به ایشان در خلق این عنوان و طراحی مراحل آن کمک کرده بود و حتی در برخی موارد شاهد محیط‌هایی کاملا شبیه به محیط‌های سری رزیدنت ایول نیز بودیم که با توجه یکی بودن سازنده چندان هم دور از ذهن نبود.

?️ طراحی‌های بازی و مراحل آن بسیار زیبا و متنوع بودند و از محیط جنگلی سرسبز گرفته تا ساختمان‌ها و محیط های ازمایشگاهی و … در بازی وجود داشت و هرگز اجازه خسته شدن را به شما نمی داد. طراحی شخصیت ها بسیار عالی و جذاب صورت گرفته بود و هر دو شخصیت اصلی بازی یعنی رجینا و دیلان بسیار پر جزئیات نسبت به عناوین آن زمان خلق شده بودند و همینطور طراحی دایناسورها نیز در بازی بینظیر بود.

.............................................................................
#‌ps1 #‌playstation1 #‌legendgames #‌nostalgia #‌videogames #‌video #‌dinocrisis #‌dinocrisis2 #‌game #‌gamer

#‌پلی_استیشن1 #‌پلی_استیشن #‌بازی_قدیمی #‌داینوکرایسیس #‌معرفی_بازی #‌گیمپلی #‌بازی_ترسناک #‌بازی_کامپیوتری #‌بازی #‌گیمر_ایرانی #‌گیم #‌ویدیو #‌ویدئو #‌سرگرمی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط