پیدا کردن گیمری که با سری Half Life غریبه باشه، از پیدا کردن سوزن در انبار کاه هم سخت تره با اینکه

پیدا کردن گیمری که با سری Half Life غریبه باشه، از پیدا کردن سوزن در انبار کاه هم سخت تره با اینکه

پیدا کردن گیمری که با سری Half Life غریبه باشه، از پیدا کردن سوزن در انبار کاه هم سخت‌تره. با اینکه دو بازی اول این سری مورد استقبال قرار گرفت و افراد زیادی اون‌ها رو تجربه کردن، ولی نفرین کمپانی ولو (Valve) گریبان‌گیر این سری هم شد و نسخه سوم اون هیچوقت ساخته و عرضه نشد. بعد از گذشت ۱۳ سال از انتشار بازی Half-Life 2: Episode Two، کمپانی ولو بازی جدید از سری Half Life منتهی به صورت واقعی مجازی در دسترس دارندگان هدست‌های VR قرار داد. این بازی که با اسم Half-Life: Alyx شناخته می‌شه، بین بازی‌های Half-Life و Half-Life 2 جریان داره و به عنوان الیکس ونس (Alyx Vance) باید یک ابرسلاح متعلق به Combine رو به دست بیارین.

تازه‌ترین ساخته هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) یعنی بازی Death Stranding با نمایش‌های عجیب و غریب و حضور بازیگران مشهوری مثل نورمن ریداس (Norman Redus) و مدز میکلسن (Mads Mikkelsen) توجهات زیادی رو به خودش جلب کرد. این بازی در دورانی جریان داره که موجودات ناشناخته ایالات متحده رو تسخیر کردن و روند عادی زندگی رو بهم زدن. به عنوان سم پورتر بریجز (ٰ Sam Porter Bridges) باید بسته‌هایی رو به مناطق مختلف برده و ارتباط اون‌ها با شبکه رو وصل کنید. پارسال این بازی روی ویندوز هم منتشر شد که دارای آیتم‌هایی از سری Half Life بود.

این سنت در بازی Half Life Alyx هم تکرار شد و این بازی ایستراگی از بازی Death Stranding داره. در چپتر هشتم این بازی قفسه‌هایی وجود داره که اگر با دقت بررسی شوند، بسته‌ای به سبک و سیاق بازی Death Stranding در بین آیتم‌ها دیده می‌شه. روی این بسته لوگو کمپانی بریجز (Bridges) و نوارهای زرد هست که قبلا روی بسته‌های بازی جدید هیدئو کوجیما دیده بودیم.



نظرتون در مورد بازی‌های Half Life Alyx و Death Stranding چیه؟ از تجربه این بازی‌ها لذت بردین؟

---------------------
برای اطلاع از حقایق جالب دنیای گیم و مهم‌ترین اخبار حتما پیج ما رو دنبال کنید ?
@Tilno.ir
@Tilno.ir

برای خرید انواع کنسول‌ها، بازی، اکسسوری و ... دنیای گیم سایت فروشگاهی ما رو دنبال کنید ?
? www.tilno.ir

برای تماشای پلی‌تروی بازی‌های جدید برروی جدید‌ترین کنسول‌ها و امکانات سری هم به کانال یوتیوب و آپارات ما بزنید?
Tilno.ir
Tilno.ir

در صورت نیاز به پشتیبانی و مشاوره می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید ?

☎۰۲۱-۹۱۳۱۱۰۱۰
-----------------------

#‌تیلنو #‌پلی_استیشن #‌گیم #‌دث_استرندیگ #‌نورمن_ریداس #‌کیانوریوز#‌کوجیما#‌ایکسباکس
#‌Tilno#‌videogame#‌gamer#‌games#‌ps4#‌pc#‌xbox#‌ps

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط