مدیر عامل باشگاه فولاد سپاهان: نگاه جنسیتی به هندبال نداریم رئیس فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران
۱ هفته پیش
5 بازدید

مدیر عامل باشگاه فولاد سپاهان: نگاه جنسیتی به هندبال نداریم رئیس فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران

مدیر عامل باشگاه فولاد سپاهان: نگاه جنسیتی به هندبال نداریم

رئیس فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران در سفر استانی خود به اصفهان با مدیرعامل باشگاه سپاهان دیدار کرد و طرفین بر لزوم تعامل هرچه بیشتر در راستای ارتقا سطح هندبال کشور تاکید کردند.

 علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال در جریان سفر استانی خود به اصفهان با حضور در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، با محمدرضا ساکت، مدیرعامل این باشگاه دیدار وگفتگو کرد.

در این دیدار که  به دعوت باشگاه سپاهان و با رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد، پاکدل با اشاره به ظرفیت‌های موجود در ورزش هندبال اظهار داشت: هندبال یکی از ورزش‌های پرظرفیت است که بسیاری از کشورها بر روی این ورزش سرمایه‌گزاری کرده‌اند و ما نیز در ایران ظرفیت بسیار خوبی در این زمینه داریم و بایستی بیش از پیش به این ورزش بها بدهیم.

وی ادامه داد: پیش از این توجهاتی به ورزش هندبال معطوف شد و خوشبختانه تیم ملی ساحلی ما حتی در جمع 8 تیم  برتر جهان قرار گرفت و ما باید باز هم به این ورزش چه در بخش ساحلی و چه در بخش سالنی توجه کنیم تا هندبال کشور مان به جایگاه واقعی خود در ورزش دست یابد.

رئیس فدراسیون هندبال کشور، ضمن ابراز خرسندی از حضور آقای ساکت بعنوان یکی از مدیران همیشه حامی و پشتیبان هندبال در رأس باشگاه سپاهان با اشاره به فعالیت های خوب این باشگاه در گذشته نه چندان دور در هندبال افزود: خوشبختانه باشگاه سپاهان ظرفیت‌های خوبی در رشته هندبال دارد و اگر این ظرفیت‌ها در سراسر کشور تقویت شود، این موضوع سطح فنی هندبال کشور را بالا می‌برد و به دنبال آن سطح فنی و کیفی تیم ملی نیز ارتقا می‌یابد.

محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های باشگاه و تیم‌های هندبال سپاهان اظهار داشت: هندبال یکی از رشته‌های مهم و اصلی سپاهان است و همواره توجه ویژه ای به این رشته داشته‌ایم.

وی با تاکید بر توجه به ورزش بانوان ادامه داد: در باشگاه سپاهان در همه رشته‌های ورزشی، نگاه ما محدود به بخش اقایان نیست و باور داریم که هم به ورزش آقایان و هم به ورزش بانوان باید توجه کرد و بها داد و از این نظر ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های مناسبی نیز در اختیار داریم.

در پایان هر دو طرف بر لزوم همکاری و تعامل بیشتر در راستای رشد و توسعه رشته هندبال تاکید کردند. 

رئیس فدراسیون هندبال، پس از این دیدار با حضور در مجموعه ورزشی صفائیه درشهرستان مبارکه ضمن تشکر از میزبانی بسیار خوب باشگاه سپاهان از اردوی تدارکاتی تیم ملی هندبال جوانان بازدید کرد

منبع irhf


مطالب مرتبط