|
2 سال پیش
gameland.ir9

?? قسمت اولِ باس فایت های بازی Dark Souls ?? سری بازی های Dark Souls همیشه به دلایل مختلف جزو متفاوت

?? قسمت اولِ باس فایت های بازی Dark Souls ?? سری بازی های Dark Souls همیشه به دلایل مختلف جزو متفاوت

?? قسمت اولِ باس‌فایت‌های بازی Dark Souls 3 ?? سری بازی‌های Dark Souls همیشه به دلایل مختلف جزو متفاوت‌ترین آثار صنعت گیم محسوب می‌شوند. بطور حتم قسمت سوم این سری بسیار باشکوه‌تر، جذاب‌تر و خارق‌العاده‌تر از سری‌های پیشین این عنوان ظاهر شده است.

?️داستان بازی Dark Souls III همانند داستان دیگر قسمت‌های این سری، پر از سخن‌ها، قصه‌ها و سرگذشت‌های مبهم و البته شگفت‌انگیز است. برای این‌که بتوان تمامی بخش‌های داستانی بازی را به هم بچسبانید، نیاز به ساعت‌ها گشت و گذار در دنیای بازی دارید.

?️شما در این بازی به عنوان یکی از چندین و چند Unkindled ظاهر خواهید شد؛ آن‌ها افرادی هستند که به دنبال پنج تن از اربابان خاکستر «Lord of Cinder» هستند. دنیای بازی در حال نابودی است و شما برای بقای آن، به خاکستر این پنج ارباب نیاز دارید.

?️داستان بازی درDark Souls III به مانند نسخه‌های قبلی هیچ گونه ایراد و ضعفی را در خود نمی‌بیند و همچنان شاهد داستانی با پایه‌های قدرتمند و البته رازآلود و مبهم هستیم که شما را به کام خود فرو برده و تشنه پیشروی در خود نگاه می‌دارد.

?️از لحظه اولی که بازیDark Souls III را آغاز می‌کنید محو دنیای زیبا و جادویی آن و همچنین گرافیک فنی بدون‌ ایراد و قدرتمند آن خواهید شد. بازی در زمینه گرافیکی چه از لحاظ فنی و چه هنری هیچ گونه کوتاهی از سوی سازندگان را در خود نمی‌بیند و یکی از برترین‌های نسل هشتم محسوب می‌شود.

?️اگر بخواهیم به صورت کلی گیم پلی بازی را بررسی کنم باید بگویم باز هم به مانند همیشه در این سری و عناوین میازاکی، این گیم پلی است که حرف اول را می زند و در کنار طراحی هنری فوق العاده بازی، فضایی بکر را برای بازیبازان فراهم آورده است تا با خیال راحت بمیرند!

?️از دست دادنDark Souls III گناه و اشتباهی نابخشودنی و تجربه آن چیزی فراتر از لازم و ضروری است. پس لحظه‌ای، حتی ثانیه‌ای درنگ نکنید و بازی را آغاز کنید.Dark Souls III تجسم یک رویا در دل کابوسی مطلق است.

.............................................................................
#‌playstation #‌xbox #‌pc #‌pcgaming #‌pcgamer #‌darksouls #‌darksouls3 #‌game #‌gamer #‌boss #‌bossfight #‌video #‌videogames #‌videogame #‌show

#‌پلی_استیشن #‌ایکس_باکس #‌کامپیوتر #‌بازی_کامپیوتری #‌بازی #‌گیمر_ایرانی #‌گیم #‌گیمر #‌دارکسولز #‌سرگرمی #‌کلیپ #‌ویدیو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط