در دهه ۹۰ میلادی Teller Penn دو همکار شعبده باز، اثری به نام Penn Teller Smoke and Mirrors

در دهه ۹۰ میلادی Teller Penn دو همکار شعبده باز، اثری به نام Penn Teller Smoke and Mirrors

در دهه‌ی ۹۰ میلادی Teller و Penn دو همکار شعبده باز، اثری به نام Penn Teller's Smoke and Mirrors خلق کردند که قرار بود در ماه آپریل ۱۹۹۵ برای کنسول سگا منتشر شود؛ اما این اتفاق هرگز نیافتد و بازی منتشر نشد.
این بازی مجموعه‌ای از مینی‌گیم‌ها و بازی‌هایی در سبک ادونچر پلتفرمر بود.
این بازی توسط شرکت Imageering توسعه یافته بود و قرار بود توسط Absolute Entertainment منتشر شود. بازی حتی توسط چندین نشریه مورد بررسی قرار گرفته بود اما ناشر بازی ناگهان از این صنعت خداحافظی کرد و دیگر کار نکرد. سازندگان دنبال ناشر دیگری گشتند اما هیچ شرکتی را برای انتشار بازی پیدا نکردند و بازی هیچوقت منتشر نشد. تا اینکه در سال ۲۰۰۵ یک نسخه‌ی کپی از آن در اینترنت پخش شد و از آن زمان مورد توجه قرار گرفت.
در این میان یکی از مینی‌گیم‌هایی که در بازی وجود داشت Desert Bus نام داشت که در آن شما به عنوان یک راننده‌ی اتوبوس بدون سرنشین قصد داشتید که در یک مسیر مستقیم و با سرعت ثابت ۷۲ کیلومتر بر ساعت از شهر توسان در ایالت آریزونا تا شهر لاس وگاس در ایالت نوادا رانندگی کنید. در طول بازی منظره‌ی خاصی بجز سنگ‌ها و تابلوهای ایستگاه‌های اوتوبوس وجود نداشت و جاده‌ی توسان تا لس آنجلس کاملا صاف و مستقیم بور. اتوبوس کمی به سمت راست مایل بود برای همین نیازمند توجه مداوم بازیکن بود و اگر اتوبوس از جاده خارج می‌شد باید دوباره تمام مسیر را از اول شروع کنید‌. اگر مسیر را پس از ۸ ساعت رانندگی به پایان می‌رساندید بازی به شما یک امتیاز می‌داد و به شما شانس این را می‌داد که دوباره و این بار از لس آنجلس تا توسان رانندگی کنید و به نقطه‌ی آغازین بازگردید و امتیاز دیگری بگیرید. و این روند تا موقعی که بازیکن خسته شود ادامه داشت.
همچنین این قابلیت متوقف کردن بازی وجود نداشت.

خسته کننده‌ترین اثری که شما تجربه کردین چیه؟

#‌تیلنو #‌بازی_کنیم #‌پلی_استیشن #‌گیم #‌سرگرمی #‌اخباربازی
#‌Tilno#‌videogame#‌gamer#‌games#‌ps4#‌pc#‌xbox#‌ps5#‌xboxseriesx#‌desertbus

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط