|
2 سال پیش
gameland.ir9

چندی پیش در جریان رویداد State of Play، سرانجام تاریخ انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits مشخص شد.

چندی پیش در جریان رویداد State of Play، سرانجام تاریخ انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits مشخص شد.

? چندی پیش و در جریان رویداد State of Play، سرانجام تاریخ انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits مشخص شد. حال به‌تازگی مشخص شده است که این بازی با قیمت ۴۰ دلار فروخته می‌شود.

?️براساس اطلاعات منتشر شده، هم‌اکنون پیش‌خرید بازی Kena: Bridge of Spirits از طریق فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) و فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس است و برچسب قیمت ۴۰ دلاری این بازی در فروشگاه‌های مذکور دیده می‌شود. این قیمت مربوط به نسخه‌ی استاندارد بازی است و نسخه‌ی دیجیتالی دیلاکس با قیمت ۵۰ دلار به فروش می‌رود. این نسخه شامل یک آیتم نقره‌ای منحصر به فرد از Kena، یک پوسته‌ی طلایی و یک قطعه‌ی موسیقی خواهد بود.

?️بازی Kena: Bridge of Spirits در تاریخ ۲ شهریور ۱۴۰۰ (۲۴ آگست ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

.............................................................................
#‌ps5 #‌playstation5 #‌sony #‌kenabridgeofspirits #‌news #‌new #‌newgames #‌trailer #‌videogame #‌video #‌game #‌gamer #‌gamenews #‌pc
#‌pcgames

#‌پلی_استیشن_5 #‌کامپیوتر #‌بازی_کامپیوتری #‌جدید #‌بازی #‌بازی_جدید #‌معرفی_بازی #‌اخباربازی #‌خبر #‌اخبار #‌سرگرمی #‌گیم #‌گیمر_ایرانی #‌گیمر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط