|
1 سال پیش
gameland.ir9

مدیرعامل استودیو miHoYo اعلام کرد بودجه ساخت بازی Genshin Impact صد میلیون دلار بوده است هزینه پشت

مدیرعامل استودیو miHoYo اعلام کرد بودجه ساخت بازی Genshin Impact صد میلیون دلار بوده است هزینه پشت

? مدیرعامل استودیو «miHoYo» اعلام کرد بودجه ساخت بازی Genshin Impact صد میلیون دلار بوده‌ است و هزینه پشتیبانی دائمی از این عنوان نیز سالیانه ۲۰۰ میلیون دلار است.?

?️جدیدترین محصول استودیو «miHoYo» بی‌شک یک موفقیت و غافلگیری بزرگ برای تمام اهالی گیم محسوب می‌شود. این بازی نقش-آفرینی اکشن کار خود را ابتدا به عنوان یک بازی رایگان برای تلفن‌های همراه آغاز کرد اما، با توجه به محبوبیت بالای بازی روی پلتفرم PC و کنسول‌های خانگی نیز عرضه شد و در این پلتفرم‌ها نیز محبوبیت بالای خود را حفظ نمود. ظاهرا بودجه بالای ساخت بازی و پشتیبانی دائمی از عوامل اصلی موفقیت آن هستند.

?️آقای Haoyu اعلام کرد بودجه ساخت بازی Genshin Impact نزدیک به ۱۰۰ میلیون دلار بوده‌ است و هزینه پشتیبانی از بازی نیز حدود ۲۰۰ میلیون دلار است و بالغ بر ۷۰۰ نفر نیز مسئول تولید محتوای جدید برای این بازی هستند.?

?️بازی رایگان Genshin Impact در ماه سپتامبر و با استقبال فراوان عرضه شد و محبوبیت آن همچنان ادامه دارد. به گزارش سایت Sensor Tower،  عنوان نقش‌آفرینی و اکشن استودیوی می‌‌هویو در دو ماه اول عرضه‌ی خود روی گوشی‌های موبایل ۳۹۳ میلیون دلار درآمد داشته است و از نظر درآمدزایی از ۲۸ سپتامبر تا ۲۸ نوامبر، در رده دوم و کمی جلوتر از بازی PUBG Mobile قرار دارد، بخاطر داشته باشید که درآمد حاصل شامل نسخه‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن نمی‌شود.

...........................................................................

#‌mobilegames
#‌mobile #‌game #‌gamer #‌gameplay #‌videogames #‌video #‌online #‌onlinegame #‌onlinegaming #‌genshinimpact

#‌بازی_موبایل #‌موبایل #‌بازی_کامپیوتری #‌بازی_آنلاین #‌بازی #‌معرفی_بازی #‌آنلاین #‌ویدیو #‌ویدئو #‌گیم #‌گیمر_ایرانی #‌گیمر #‌گیمپلی #‌گنشین_ایمپکت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط