|
3 سال پیش
gameland.ir9

?? قسمت ششمِ باس فایت های Boss Fights بازی Sekiro : Shadows Die Twice محضِ سرگرمی شاید راهنمایی برای

?? قسمت ششمِ باس فایت های Boss Fights بازی Sekiro : Shadows Die Twice محضِ سرگرمی شاید راهنمایی برای

‌?? قسمت ششمِ باس‌فایت های (Boss Fights) بازی Sekiro : Shadows Die Twice. محضِ سرگرمی و شاید راهنمایی برای نحوه‌ی مبارزه با باس‌های این بازی، در چند قسمت تمام باس‌فایت های این عنوان رو براتون پست میکنیم.

?️ استودیو From Softwareسابقه‌ی درخشانی در ساخت عناوین سخت، مرموز و اعتیادآور دارد. کَما اینکه تاکنون سه عنوان موفق از سری دارک‌سولز را خلق نموده و همان‌طور که مستحضر هستید، این آثار شاخه‌ا‌ی فرعی در ژانر نقش آفرینی را بنیان‌گذاری نموده‌اند. شاخه‌ای که امروزه آن‌ را با عنوان Souls Like می‌شناسیم و عناوین متعددی از ویژگی‌های آن الگو گرفته‌اند.

?️داستان بازی در بازه زمانی سنگوکو ژاپن روایت می‌شود. کودکی از دل جنگ بیرون می‌آید و آموزش می‌بیند تا به یکی از حرفه‌ای‌ترین و مرگبارترین شینوبی‌ها تبدیل شود. در یکی از روزها Owl، پدرخوانده کاراکتر اصلی، به او مأموریت می‌دهد که از ارباب کورو به‌ هر قیمتی محافظت کند، اما شینوبی داستان در مأموریت خود ناکام می‌ماند و درحالی‌که دست خود را از دست داده است، طعم مرگ را می‌چشد. Sekiro: Shadows Die Twice داستان عشق، نفرت و انتقام را روایت می‌کند. عشق به اربابی که هنوز ابتدای راه است و باید او را در مسیری طولانی و خطرناک همراهی کنید، نفرت از وقایعی که در این مسیر برای شما رخ می‌دهد و در انتها، انتقامی که لحظه‌به‌لحظه ذهن شما را به‌خود اختصاص داده است تا اعتبار از دست رفته‌ به‌عنوان یک نینجا بازگردد.

?️اگر عاشق مبارزات و کشتن دشمنان به‌صورت نبردهای یک‌به‌یک یا دسته جمعی هستید، سکیرو شما را حسابی به‌چالش می‌کشد. در سری Souls بازیکنان با چرخیدن دور دشمنان و باس‌ها می‌توانستند اکثر بخش‌های بازی را پشت سر بگذارند یا درBloodborneنهایتا از جاخالی دادن هم استفاده می‌کردید، اما در Sekiro: Shadows Die Twice باید خیلی حساب‌شده مبارزه کنید.

......................................................................
#‌playstation #‌videogame #‌video #‌sekiroshadowsdietwice #‌bossfight
#‌playstation4 #‌xbox #‌sekiro #‌game #‌gamer

#‌پلی_استیشن #‌گیم #‌گیمر #‌گیمر_ایرانی #‌بازی_کامپیوتری #‌بازی #‌بازی_کامپیوتری #‌سکیرو #‌سرگرمی #‌باس_فایت #‌ویدیو #‌کلیپ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط