رکورد شکنی عصرجدید نتایج نظرسنجی مرکزتحقیقات رسانه ملی از ویژه برنامه های تحویل سال 1400 اعلام شد رک

رکورد شکنی عصرجدید نتایج نظرسنجی مرکزتحقیقات رسانه ملی از ویژه برنامه های تحویل سال 1400 اعلام شد رک
رکورد شکنی "عصرجدید"
.
نتایج نظرسنجی مرکزتحقیقات رسانه ملی از ویژه برنامه های تحویل سال 1400 اعلام شد

رکورد شکنی فصل دوم «عصر جدید» شبکه سه سیما به عنوان بهترین ویژه‌برنامه تحویل سال تلویزیون در سالیان اخیر ، با ۷۰.۵ درصد مخاطب و ۸۷ درصد رضایت درحد زیاد مختص «عصر جدید» شبکه سه مهمترین اتفاق این نظرسنجی بود .

بعد از ویژه برنامه «عصر جدید» شبکه سه سیما ، «فرمول یک» شبکه یک با ۳۰.۴ درصد مخاطب و رضایت ۷۴.۱ درصد در حد زیاد در رتبه دوم ویژه‌های تحویل سال ۱۴۰۰ قرار گرفت.

ویژه برنامه تحویل سال شبکه قرآن و معارف سیما با عنوان «سلام» با ۱۸.۱ درصد مخاطب و رضایت ۸۶.۲ درصد درحد زیاد در رتبه سوم ویژه‌برنامه‌های تحویل سال ۱۴۰۰ قرار گرفت.

«نوروزترین نوروز» عنوان ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج سیما در سال جدید بود که توانست ۱۷.۴ درصد مخاطب را پای خود بنشاند و رضایت ۷۴.۹ درصد از آن‌ها را در حد زیاد به دست آورد.

«حول حالنا» ویژه برنامه تحویل سال شبکه سلامت هم با ۱۶.۴ درصد مخاطب توانست رضایت ۸۰.۷ درصدی آن‌ها را در حد زیاد کسب کند و در رتبه پنجم در میان شبکه‌های مختلف قرار گیرد.

بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی، در میان ویژه برنامه‌های تحویل سال ۱۴۰۰، سین هشتم شبکه افق با ۱۲.۷ درصد ، «صبح فروردین» شبکه دو با ۱۲.۵ درصد ، «گل بارون» شبکه ورزش با ۱۱.۸ درصد مخاطب، «بهار در بهار» شبکه امید با ۱۱.۶ درصد مخاطب، «رادیو هفت» شبکه آموزش با ۱۱ درصد مخاطب و «عطر نرگس رقص باد» شبکه چهار سیما با ۸.۳ درصد مخاطب در رتبه‌های ششم تا یازدهم قرار گرفتند.

☕️•⁦ᕙ| @Ehsanalikhani_Cafe |ᕗ⁩•☕️
.
.
.
#‌احسانعلیخانی #‌احسان_علیخانی #‌عصرجدید
#‌explore #‌ehsanalikhani #‌ehsan_alikhani #‌asrejadid

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط