|
1 ماه پیش
اكران نيوز

یادداشت حمیدرضا صدر درباره پژمان جمشیدی که کتاب ایشان با عنوان پیراهن های همیشه با صدای جمشیدی منتشر

یادداشت حمیدرضا صدر درباره پژمان جمشیدی که کتاب ایشان با عنوان پیراهن های همیشه با صدای جمشیدی منتشر
🎬
یادداشت حمیدرضا صدر درباره پژمان جمشیدی که کتاب ایشان با عنوان «پیراهن‌های همیشه» با صدای جمشیدی منتشر شده است:
.
“کتاب که چاپ شد از شر وسوسه آخرینم هم خلاص شده بودم. کتابی در باره بازیکنان فوتبال محبوبم و خاطره‌سازها.
.
همه چیز تمام شده بود که چند ماه پیش صدای موبایل به صدا درآمد. پژمان بود. همان گرمی و همان طنز و همان خاطره‌بازی‌ها. همه اینها به علاوه علاقه‌اش برای خواندن کتاب. کمی پیش از ان یکی دو تن از دوستان هنرمند نازنینم همین پیشنهاد را کرده بودند ولی خب پژمان رفیق خانوادگی قدیمی بود. واقعا قدیمی با ده‌ها ده‌ها خاطره‌های شیرین. در عین حال طی آخرین پرواز ترک ایران رخداد نامتعارفی پیش آمد. با مهرزاد همسرم که وارد هواپیما شدیم او آن‌جا بود: پژمان. و سپس صندلی های‌مان کنار هم افتاد. در حقیقت اولین پست اینستاگرامی‌ام به او و عکسی با او تعلق دارد. خرافاتی نیستم ولی خب شاید همه اینها علایمی بوده‌اند.
.
در عین حال می‌دانستم پژمان بر صدایش اشراف دارد. شب‌هایی که همه را دور خود گرد می آورد از یاد هیچ کدام مان نرفته.
.
حالا که طی دو سال اخیر در فیلم‌هایی کنار بازیکنان قدیمی پرمدعای به قول خودشان صاحب سبک قرار گرفته همه دریافته‌اند چقدر از همه‌شان جلوتر قرار دارد. می‌تواند با صدایش بازی کند. آن را بالا و پایین ببرد و لحنش را با توجه به مضمون و صحنه تغییر دهد. برابر همان‌هایی که بالا رفتن صدای‌شان ناله‌ای بیش نیست.
.
هر بخش کتاب هم متفاوت با دیگری نوشته شده و لحن و نثر بستگی به آن بازیکن و موضوع دارد که پژمان با شایستگی جلو رفته. حالا کتاب چاپ نشر چشمه برای خودم هم طعم دیگری یافته.”
.
اکران نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید: @‌ecrannews
.
#‌کتاب #‌کتابخوانی #‌کتاب_خوب #‌پیراهن_های_همیشه #‌حمیدرضا_صدر #‌فوتبال #‌بازیکن #‌لیگ_برتر #‌پرسپولیس #‌استقلال #‌نشر #‌چشمه #‌رادیو_گوشه #‌بازیگران #‌بازیگران_محبوب #‌سینمای_ایران #‌پژمان_جمشیدی #‌پرویز_پرستویی #‌الناز_شاکردوست #‌مهران_مدیری #‌شبنم_مقدمی #‌نگار_جواهریان #‌هوتن_شکیبا #‌هومن_سیدی #‌محمدرضا_گلزار #‌بهنوش_طباطبایی #‌بهرام_رادان #‌نیکی_کریمی #‌اکران_نیوز
#‌pejmanjamshidi

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط