|
3 سال پیش
gameland.ir9

?? در سال 1999 کارگردان جوان بااستعدادی به نام کئیچیرو تویاما Keiichiro Toyama که علاقه خاصی به ساخت

?? در سال 1999 کارگردان جوان بااستعدادی به نام کئیچیرو تویاما Keiichiro Toyama که علاقه خاصی به ساخت

?? در سال 1999 کارگردان جوان و بااستعدادی به نامکئیچیرو تویاما(Keiichiro Toyama) که علاقه‌ی خاصی به ساخت بازی‌هایژانر وحشتداشت، تصمیم گرفت تا بازی جدیدی در این ژانر تولید کند. هدف تویاما از ساخت بازی جدید، تغییر روال رایج در بازی‌های ترسناک موجود و ارائه‌ حس جدیدی از ترس در غالب یک بازی رایانه‌ای بود. او معتقد بود که باید فاکتورهای رایج ترسناک به‌کاررفته در بازی‌های آن زمان را تغییر داد و کاربران را با حس جدیدی از ترس آشنا کرد.

?️بازی، ماجرای نویسنده‌ جوانی به نامهری میسون(Harry Mason) را روایت می‌کند که تصمیم می‌گیرد به مناسبت هفتمین سال تولد تنها دخترش -شرل میسون(Cheryl Mason) - و تجدید خاطرات گذشته، به شهر خوش آب‌وهوا و توریستی‌سایلنت هیلسفر کند.

?️پس از فراهم کردن مقدمات اولیه سفر، آن‌ها به سمت شهرسایلنت هیلحرکت می‌کنند؛ اما هنوز چندساعتی از سفر آن‌ها نگذشته بود که ناگهان اتفاق عجیبی رخ می‌دهد. باوجود دید بسیار محدودی که نتیجه‌ی وجود مه غلیظی در جاده بود، هری به‌طور ناگهانی متوجه‌ حضور غیرمنتظره زن جوانی در وسط جاده می‌شود و برای اینکه با زن جوان برخورد نکند ماشین را از مسیر اصلی جاده منحرف می‌کند. در اثر بارش باران و لیز بودن جاده، ماشین به نرده‌های سرعت‌گیر کنار جاده برخورد می‌کند و واژگون می‌شود. صبح روز بعد، زمانی که هری به هوش می‌آید خود را در شهرسایلنت هیلمی‌بیند؛ با این تفاوت که شهر دستخوش تغییرات زیادی شده و هیچ انسان و یا موجود زنده‌ای در آنجا دیده نمی‌شود.

?️هری طی جستجو برای پیدا کردن همسر و دخترش در شهرسایلنت هیلبا اشخاص عجیب و مرموزی آشنا می‌شود که رویارویی با هریک از این افراد بخشی از ماجرای مرموز شهرسایلنت هیلرا برای وی و بازیکن‌ها آشکار می‌کند.

.............................................................................
#‌playstation #‌game #‌gamer #‌videogame #‌video #‌show #‌silenthill

#‌پلی_استیشن #‌سایلنت_هیل #‌بازی_کامپیوتری #‌بازی #‌گیم #‌گیمر_ایرانی #‌گیمر #‌ویدیو #‌کلیپ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط