کلیدو پیدو شد صب تا حالو یی شیرازا دوشتن دونبال کیلیت میگشتن آخر تو شهرداریو جوسنش خبر مدیر کل ارتبا

کلیدو پیدو شد صب تا حالو یی شیرازا دوشتن دونبال کیلیت میگشتن آخر تو شهرداریو جوسنش خبر مدیر کل ارتبا
😄کلیدو پیدو شد 🙂
صب تا حالو یی شیرازا دوشتن دونبال کیلیت میگشتن 😄
آخر تو شهرداریو جوسنش

#‌خبر
مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز:
کلید دروازه قرآن در دست شهرداری شیراز است

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز اعلام کرد: کلید دروازه قرآن گم نشده و هم اکنون در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز است.

حمید جورکش با اشاره به انتشار خبری در یکی از رسانه ها ( ایرنا ) مبنی بر گم شدن کلید دروازه قرآن افزود: به دنبال درخواست خبرنگار یکی از خبرگزاری ها دال بر تصویر برداری از فضای داخلی دروازه قرآن در حال هماهنگی موضوع بوده ایم که به ذوال همیشگی توقع بود خبرنگار مربوطه کمی صبر را پیشه میکرد تا روال اداری لازم نیز طی شود.

وی افزود: کلید این بنای تاریخی ارزشمند در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز موجود است و چنانچه فردی قصد عکاسی و تصویربرداری از آن را دارد می تواند ضمن ارائه درخواست و هماهنگی قبلی با این سازمان از دروازه قرآن تصویر برداری نماید.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: روند هماهنگی برای عکاسی از دروازه قرآن به علت ارزشمند و تاریخی بودن این بنا دارای مراحل اداری لازم است و متقاضیان ضروری است برای تصویربرداری از آن به سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری شیراز مراجعه نمایند.
جورکش خاطرنشان کرد: شهرداری شیراز همواره توجه ویژه ای به دروازه قرآن به عنوان ورودی شهر و بخشی از خاطره جمعی ایرانیان داشته و در دوره مدیریت اخیر شهرداری شیراز بنای دروازه قرآن بصورت فاخر بهسازی، مرمت و نورپردازی شده است.
.

#‌دروازه_قرآن
#‌فوری#‌دروازه_قرآن_شیراز
#‌شیراز#‌فارس#‌shiraz#‌fars#‌ایران#‌تهران#‌قم#‌تبریز#‌ارومیه#‌شیرازلاولی#‌بوشهر#‌مشهد#‌یزد#‌کرمان#‌کرمانشاه#‌اردبیل#‌رشت#‌مازندران#‌گیلان#‌اهواز#‌شهرداری_شیراز#‌کرونا#‌کرونا_ویروس#‌اصفهان#‌حادثه#‌زنجان

بیشتر...

تبلیغات


مطالب مرتبط