|
3 سال پیش
gameland.ir9

?? قسمتِ دومِ باس فایت های بازی Cuphead بازی Cuphead معمولا در معتبرترین لیست های جهانی جزو ده بازی

?? قسمتِ دومِ باس فایت های بازی Cuphead بازی Cuphead معمولا در معتبرترین لیست های جهانی جزو ده بازی


?? قسمتِ دومِ باس‌فایت‌های بازی Cuphead. بازی Cuphead معمولا در معتبرترین لیست‌های جهانی جزو ده بازی سختِ تمام تاریخ قرار میگیره. این ویدیو‌هایی هم که میزاریم و طرف توش داره مثل قند و نبات بازی رو میره بدونه اینکه حتی آسیب ببینه معمولا از رکوردهای جهانی به ثبت رسیده‌ایه که توی یوتیوب آپلود شده.

?️بازی حکایت دو برادر به نام کاپ‌هد و ماگ‌من است که سر از کازینوی شیطان بزرگ در می‌آورند و به لطف حماقت کاپ‌هد، بدهی سنگینی به دست خودشان می‌گذارند؛ بدهی روحشان به شیطان! پس از التماس‌های فراوان دو برادر، شیطان شرط می‌گذارد که در صورت جمع‌آوری روح بدهکاران دیگر برای او، می‌توانند روحشان را برای خود نگه دارند که خب، گفتنش خیلی ساده‌تر است.

?️از اینجاست که ماجراجویی این دو آغاز می‌گردد. بازی به صورت تک نفره و یا دو نفره آفلاین جریان داشته و شامل دو نوع مرحله می‌‌شود؛ در نوع اول که Run Gun نام دارد، باید از نقطه A به B برسید و در این حین، از دشمنان و موانع بسیاری که سر راهتان قرار می‌گیرند جان سالم بدر ببرید. هدف اصلی این مراحل، جمع‌‌آوری سکه برای خرید سلاح‌ها و آیتم‌های جانبی بازی است. در نوع دوم که در واقع اصل بازی رو می‌شود، مقابل باس‌های بازی قرار می‌گیرید که همان بدهکاران نام برده هستند. نقطه مشترک تمامی این مراحل، درجه سختی بسیار بالای آن‌هاست؛ در واقع هسته اصلی بازی، یادگیری ساختار هر مرحله یا باس و در حین آن، مردن و مردن و مردن به دفعات زیاد است. در نهایت که موفق به فتح یک مرحله می‌شوید، چنان احساس سرخوشی به شما دست می‌دهد که می‌خواهید بلافاصله به سراغ مرحله بعدی بروید. البته زیاد پیش می‌آید که در یک مرحله گیرمی‌کنید و حتی پس از تلاش‌های فراوان هم موفق به فتحش نمی‌شوید.

.............................................................................
#‌playstation #‌xbox #‌pc #‌windows #‌microsoft #‌nintendoswitch #‌mac #‌game #‌videogame #‌video #‌show #‌gamer #‌gameplay #‌cuphead

#‌پلی_استیشن #‌ایکس_باکس #‌نینتندو_سوئیچ #‌کامپیوتر #‌بازی_کامپیوتری #‌بازی #‌گیمر_ایرانی #‌گیم #‌گیمر #‌ویدیو #‌کلیپ #‌سرگرمی #‌کاپ_هد

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط