|
۱ هفته پیش
Tourism Pars

پارک جمشیدیه در یکی از شمالی ترین نقاط تهران و در نزدیکی کوه های البرز واقع شده است.به دلیل همین موق

پارک جمشیدیه در یکی از شمالی ترین نقاط تهران و در نزدیکی کوه های البرز واقع شده است.به دلیل همین موق
پارک جمشیدیه در یکی از شمالی‌ترین نقاط تهران و در نزدیکی کوه‌های البرز واقع شده است. به دلیل همین موقعیت جغرافیایی، این منطقه از شهر آب و هوای پاکیزه و خنکی دارد. حالا تصور کنید پارکی در این ناحیه، از چه آب و هوای دلپذیر و خوشایندی برخوردار است. شاید یکی از دلایل محبوبیت پارک جمشیدیه همین آب و هوای عالی و البته مناظر کوهستانی آن باشد. آب و هوای خنکی که باعث می‌شود در ماه‌های سرد سال در این پارک، شاهد بارش برف باشیم.
جمشیدیه، یکی از پارک های دیدنی تهران است. در این پارک می‌توانید فعالیت‌ها و تفریحات فراوانی را تجربه کنید. شاید ساده‌ترینش هم پیک‌نیک به همراه دوستان یا اعضای خانواده باشد. در پارک جمشیدیه تهران تعداد زیادی آلاچیق وجود دارد که می‌توانید در آنجا بنشینید و با یک عصرانه ساده یا چند فنجان چای اوقات دلپذیری را سپری کنید.
از دیگر فعالیت‌هایی که می‌توانید در این پارک تجربه کنید، پیاده‌روی و کوهنوردی است. آب و هوای دلپذیر و مناظر زیبای پارک برای قدم زدن و پیاده‌روی در پارک عالی است. علاوه بر این، همان طور که گفته شد بسیاری از افراد با هدف کوهنوردی به پارک جمشیدیه می‌روند. در پارک مسیر کوهنوردی مشخص شده است، این مسیر را پیش بگیرید و راهی شوید.
البته در صورتی که کفش و لباس مناسب دارید، به سمت کوه بروید. دیده شده برخی از افراد که به پارک می‌آیند، هوس کوهنوردی به سرشان می‌زند بی آنکه کفش و لباس مناسب داشته باشند. بی‌شک این افراد در ادامه راه با مشکل روبه‌رو می‌شوند.
پس از قدم زدن و پیاده‌روی احتمالا گرسنه شده‌اید؛ اما به هیچ وجه جای نگرانی نیست. در پارک جمشیدیه چندین رستوران و کافه با انواع خوراکی‌های خوشمزه در انتظارتان هستند. بدون تردید غذا خوردن در فضای باصفای پارک، اشتهابرانگیزتر و دل‌انگیزتر از جاهای دیگر است. رستوران پارک جمشیدیه و چندین رستوران دیگر با انواع غذاهای خوشمزه ایرانی، فرنگی و فست‌فود، رسم مهمان‌نوازی را به درستی به جا
.
.
.
.
‌.
.
.
.
.
.
.
.
@‌triprow
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#‌تهران🇮🇷 #‌پارک_جمشیدیه #‌پارک_جمشیدیه_تهران #‌پارک_جنگلی
#‌تهران_نیاوران #‌گردشگرى_تهران #‌تهران_گردی #‌بریم_گردش
#‌tehran #‌jamshidieh #‌park_jamshidieh #‌tehran_niyavaran

بیشتر...

تبلیغات


مطالب مرتبط