|
1 ماه پیش
سوره سینما

اختصاص یک روز فروش سینماهای بهمن سبز به زلزله زدگان سی سخت فروش روز چهارشنبه ۱۳ اسفندماه فیلم سینمای

اختصاص یک روز فروش سینماهای بهمن سبز به زلزله زدگان سی سخت فروش روز چهارشنبه ۱۳ اسفندماه فیلم سینمای
🎞
اختصاص یک روز فروش سینماهای #‌بهمن_سبز به زلزله‌زدگان #‌سی_سخت

فروش روز چهارشنبه ۱۳ اسفندماه فیلم سینمایی #‌دیدن_این_فیلم_جرم_است در سینماهای «بهمن سبز» به مردم زلزله‌زده سی‌سخت اهدا خواهد شد.

موسسه «بهمن سبز» به منظور همدردی با هموطنان زلزله‌زده سی‌سخت، فروش روز چهارشنبه ۱۳ اسفندماه فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» در سینماهای #‌حوزه_هنری در سراسر کشور را برای امدادرسانی به مردم این شهر اهدا خواهد کرد.

همچنین در این طرح داوطلبانه مدیران سینمایی «بهمن سبز» در سراسر کشور نیز حقوق یک روز خود را به این کار خیر اختصاص می‌دهند.

«بهمن سبز» به عنوان بزرگترین زنجیره سینمایی کشور، ضمن دعوت از مردم برای مشارکت در این امر خیر، امیدوار است با این اقدام بتواند همدردی کوچکی با مردم عزیز آسیب دیده سی سخت داشته باشد.

شهر سی‌سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد در پی زمین‌لرزه‌ ۵.۶ دهم ریشتری ۲۹ بهمن‌ماه آسیب جدی دید و متاسفانه مردم این شهر شرایط سختی را سپری می‌کنند.
.
#‌سوره_سینما #‌حوزه_هنری #‌سازمان_تبلیغات_اسلامی #‌سینما #‌فیلم_سینمایی #‌فرهنگ #‌مستند #‌بازیگر #‌نقد #‌تلویزیون #‌سریال #‌جشنواره #‌نقدسینما #‌سینماگران #‌بهمن_سبز #‌سینماسازی #‌گیشه_۷ #‌فیلم_گردی #‌پویانمایی #‌انیمیشن #‌فیلم_کوتاه #‌نمایش_خانگی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط