خرس کوچولوهای پرنده ۲۹ قسمت با کیفیت عالی پخش دهه هفتاد در یک جنگل جادویی تعدادی خرس کوچولوی پرنده

خرس کوچولوهای پرنده ۲۹ قسمت با کیفیت عالی پخش دهه هفتاد در یک جنگل جادویی تعدادی خرس کوچولوی پرنده
#‌خرس_کوچولوهای_پرنده ۲۹ قسمت با کیفیت عالی.پخش دهه هفتاد
در یک جنگل جادویی تعدادی خرس کوچولوی پرنده در کنار هم زندگی می‌کنند. آنها برای دفاع از جنگل درمقابل هرگونه آلودگی خود را به خطر می‌اندازند.
در این میان، سامی و رئیسش دو راسویی هستند که همیشه در تلاشند تا راهی برای آلوده کردن جنگل بیابند. آنها فکر می‌کنند از این طریق می‌توانند بر خرس‌های پرنده چیره شده و بر آنها حکمرانی کنند. سامی و رئیس گاهی حتی از بعضی حیوانات دیگر مثل مار نیز کمک می‌گیرند و از هر راهی وارد می‌شوند تا نظم جنگل را برهم بزنند. آنها هرگز به این نکته توجه نمی‌کنند که اگر جنگل را آلوده کنند زندگی خودشان نیز در معرض خطر قرار می‌گیرد.
پدربزرگ خرس‌ها خیلی بزرگ و پیر است. او دیگر قادر به پرواز نیست و به بال نیازی ندارد. خرس‌های کوچولو، برای او احترام زیادی قائلند و همیشه از عقل و دانش او مشاوره می‌گیرند. والت خرس کوچولوی آبی رنگ اغلب با تینا خرس کوچولوی نارنجی به اطراف جنگل پرواز می‌کنند و مراقب همه چیز هستند. موشی خرس شجاعی است و اغلب با صورتی و قرمزی که خواهران دوقلویی هستند می‌گردد. سایر خرس‌های پرنده نیز تا آنجا که بتوانند در نگهداری جنگل می‌کوشند.

@‌animtoon1
برای سفارش دایرکت
برای دیدن لیست کامل کارتون ها تلگرام t.me/animtoon1
کارتونهای بیشتر ?
@‌animtoon1
تلگرام لیست کامل کارتون های دوبله:animtoon1
تلگرام کارتون های زبان اصلی:animtoon4
تلگرام کارتون های صامت(بیکلام):animtoon5
تلگرام کارتونهای بلوک شرقی: animtoon3
تلگرام ارتباط با ادمین:animtoon2

#‌نوستالژی#‌دهه_شصت#‌دهه_۶۰#‌دهه_۷۰#‌دهه_۸۰#‌دهه_۵۰#‌کارتون#‌انیمیشن#‌کارتون_قدیمی#‌کارتون_کودک#‌کارتون_دهه_شصت#‌کارتونهای_زمان_ما#‌کارتون_بچه_های_دیروز#‌نوستالژی_دهه_شصت#‌خاطرات_دیروز#‌نوستالژیک#‌بچه_های_دهه_شصت#‌دهه_هفتاد#‌کارتونی#‌کارتونهای_دهه_شصت#‌برنامه_کودک_قدیمی#‌برنامه_کودک#‌دهه_شصتیا#‌نوستالژی_دهه60##‌کارتون_خاطره_انگیز#‌دهه_پنجاه#‌دهه_60#‌دهه۶۰تیا#‌خاطرات_کودکی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط