|
3 سال پیش
gameland.ir9

?? بازی Frostborn یک بازی ماجراجویی بسیار جذاب است که توسط استودیو بازی سازی Kefir ساخته شده است شما

?? بازی Frostborn یک بازی ماجراجویی بسیار جذاب است که توسط استودیو بازی سازی Kefir ساخته شده است شما

?? بازیFrostbornیکبازیماجراجویی بسیار جذاب است که توسط استودیو بازی سازی Kefir!‏ ساخته شده است و شما میتوانید این بازی را بصورت رایگان روی موبایل و Pc تجربه کنید. بازی Last Day on Earthبازی محبوب و فوق العاده زیبایی بود که با آمدنش انقلابی در بازیهای سبک بقای اندروید بوجود آورد و پس از آن شاهد عرضه بازیهای سبک بقا مشابهی بودیم که همگی با الهام از این بازی ساخته شده بودند و هنوز که هنوز است از محبوب ترین بازیهای بقا به شمار می روند! همین بازی باعث شد تا نام استودیوی بازیسازی Kefir بر سر زبان ها بیفتند و با شنیدن نامش همه ذهن شان به سمت بازی لست دی آن ارث برود!

?️حالا شاهد عرضه یک بازی جدید از استودیوی بازیسازی کفیر هستیم که باز هم می خواهد به محبوبیت خودش بیفزاید و بیش از پیش نام خود را بر سر زبان ها بیندازد و شما دوستداران بازیهای بقا را به وجد بیاورد! گیم پلی و ساخت بازیFrostbornبا الهام از بازی Last Day on Earth ساخته شده است و شما در نقش کارکتر اصلی که “زاده سرما” نام دارد، به ایفای نقش می پردازید!شما خود را در یک دنیای پر از برف و یخبندان می یابید که قرار است در این دنیا با دیگر کاربران سراسر جهان مشغول باشید و وقت تان را بگذرانید!

?️توسعه دهنده بازی زاده سرما یک سری ویژگی های کلیدی برای بازی اش بیان کرده که از ان ها می توان به گرافیک خیره کننده اچ دی، در دسترس بودن حالت Co-op برای بازی با دوستان نزدیک تا 4 نفر، در دسترس بودن دو حالت بازی PvP و PvE، امکان ایجاد کلن اختصاصی خود و یا ملحق شدن به کلن های دیگر بازیکنان سراسر جهان، ساخت پایگاه اختصاصی خود با طیف گسترده ای از آیتم ها، مشغول بودن در یک دنیای بزرگ، بازی در طیف گسترده ای از مکان ها و سیاه چال ها، در دسترس بودن طیف گسترده ای از سلاح ها برای استفاده در نبردها و یا محافظت از خود در برابر دشمنان خود، گیم پلی فوق العاده اعتیاداور با یک صداگذاری مهیج و به طور کلی ساخت بی نظیرش اشاره کرد!

............................................................................
#‌mobilegames #‌android #‌ios #‌pc #‌onlinegaming #‌videogame #‌video
#‌pcgaming #‌pcgamer #‌mobile #‌online
#‌show #‌game #‌gamer #‌frostborn

#‌موبایل #‌بازی_کامپیوتری #‌بازی #‌بازی_آنلاین #‌بازی_موبایل #‌معرفی_بازی #‌گیمر_ایرانی #‌گیم
#‌گیمر #‌ویدیو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط