|
1 سال پیش
gameland.ir9

جیسون شرایر از رسانه بلومبرگ گفته پس از شکست بازی Anthem موفقیت Star Wars Jedi: Fallen Order، الکت

جیسون شرایر از رسانه بلومبرگ گفته پس از شکست بازی Anthem موفقیت Star Wars Jedi: Fallen Order، الکت

? جیسون شرایر از رسانه بلومبرگ گفته پس از شکست بازی Anthem و موفقیت Star Wars Jedi: Fallen Order، الکترونیک آرتز برای Dragon Age 4 تصمیم متفاوتی گرفته است.

?️بازی Anthem قرار بود یک تجربه سرگرم کننده و لذت بخش را در اختیار کاربران قرار دهد، اما با شکست مواجه شد و اخیرا هم اعلام شد که رسما پروژه بازسازی بازی لغو شده و تیم ساخت انتم به تیم توسعه‌دهنده Dragon Age 4 پیوسته است. ازطرفی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، ناشر بازی، نشان داد که هنوز بازی‌های تک‌نفره سود‌آور هستند. طبق آخرین گزارش‌ها، Star Wars Jedi: Fallen Order بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروش داشته است.

?️ازاین‌رو جیسون شرایر، یکی از نویسنده‌های بلومبرگ، در گزارش اخیر خود اعلام کرده که باتوجه‌به منابع خود، بازی Dragon Age 4 در ابتدا قرار بود یک بازی آنلاین و دارای بخش چندنفره باشد. این در حالی است که شکست خوردن بازی Anthem درکنار موفقیت Star Wars Jedi: Fallen Order، آن را به یک بازی نقش‌آفرینی با محوریت بخش تک‌نفره تبدیل کرده است.

?️ بازی Dragon Age 4 برای کامپیوتر، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | اس منتشر خواهد شد. داستان بازی در سرزمین Tevinter Imperium روایت می‌شود که در Inquisition به آن اشاره‌هایی شده بود.

...........................................................................
#‌playstation5 #‌pc #‌xboxseriesx #‌ps5 #‌xbox #‌playstation #‌sony #‌pcgames #‌newgames #‌news #‌new #‌game #‌gamer #‌videogames #‌gamenews #‌dragonage #‌dragonage4

#‌بازی_کامپیوتری #‌کامپیوتر #‌پلی_استیشن_5 #‌ایکس_باکس_سری_ایکس #‌پلی_استیشن #‌ایکس_باکس #‌اخباربازی #‌خبر #‌معرفی_بازی #‌اخبار #‌بازی_جدید #‌جدید #‌بازی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط