|
3 سال پیش
musicema.com

ADS سوییچ بند در خراسان، صدایی متفاوت با ایده هایی خلاقانه نو در موسیقی سوییچ بند خراسان گروهی نوپ

ADS سوییچ بند در خراسان، صدایی متفاوت با ایده هایی خلاقانه نو در موسیقی سوییچ بند خراسان گروهی نوپ
#‌ADS
‎سوییچ‌بند در خراسان، صدایی متفاوت با ایده‌هایی خلاقانه و نو در موسیقی

سوییچ‌بند خراسانگروهی نوپاست که از عمر آن بیش از دو سال نمی‌گذرد؛ ولی با تنوع اجرای آثار و ایده‌های نو در آهنگسازی و همچنین تنظیم متفاوت قطعات، هجدهم تیرماه در اولین کنسرت رسمی خود توانست مخاطبین زیادی را به سالن کشانده و در کمتر از یک روز بلیت‌های آن در سایت معتبر ایران کنسرت به فروش رسید. نکته جالب در این گروه، تنوع خوانندگان و موزیک‌ها است که در استایل‌های متفاوت به اجرا می‌پردازند. این گروه توانست در کنسرت 18 تیر به خوبی ذائقه مخاطب را اقناع نماید و رضایت را در نگاه و لبانشان بنشاند.

سوییچ بند اهمیت و اولویت را بر نوازندگان قرار داده و خوانندگان به اقتضای شرایط و نوع اجراتغییر می‌کنند تا این گروه مانند خیلی از گروه‌ها دچار یکنواختی و سکون نشود.

سرپرستی سوییچ‌بند را «مجتبی حسن‌پور» و آهنگسازی و تنظیم قطعات را «محسن حجله» بر عهده دارند. نوازندگانی چون مجید نظری (گیتار الکتریک)، مهرداد امیدیان (گیتار بیس)، اکبر گوهری (درام)، ابوالفضل محمدی (گیتار آکوستیک)، مجتبی عدل (پیانو) و محسن حجله (کیبورد، ساکسفون)، این گروه را تشکیل داده‌اند. همچنین مسعود زمانی‌پور،علیرضا احمدی و امیر محمدی به عنوان خواننده سوییچ‌بند را همراهی می‌کنند.

سوییچ‌بند خراسان نشان داد می‌توان از دل کویر بزرگ شد، رشد کرد و با محدودیت‌ها جنگید و صدای خود را به گوش علاقه‌مندان موسیقی رساند. ‎و در پایان اضافه کنیم که به‌زودی شاهد کنسرتی متفاوت از سوییچ‌بند خراسان در تهران خواهیم بود

@switch_band_official
@m.nazari.a
@mohsen.hejleh
@mehrdad_omidiann
@akbar_gohari3
@masoud_zamanipour_music
@mojtaba_adl_1986
@hasanpoor65mojtaba
@alireza.ahmadi.z
@amir_mohamadi_64
@msadegh_askari
@m.r.zamanipour
@abolfazl_mohammadi

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط